22 Ekim 2017, Pazar
                                                         
Torku:İyi Bayramlar
Torku:İyi Bayramlar
TOPLU BAYRAMLAŞMA 1. GÜN YAPILACAK
TOPLU BAYRAMLAŞMA 1. GÜN YAPILACAK
BUGÜN ZAFER BAYRAMI
BUGÜN ZAFER BAYRAMI
İlçemize Kaymakam Ataması Yapıldı
İlçemize Kaymakam Ataması Yapıldı

Yazarlar Öne Çıkan Haberler
Öne Çıkan Haberler

Vali Murat Koca ve ailesinin mutlu günü0

Vali Murat Koca ve hanımefendi Vildan Koca’nın oğlu Cüneyt Sina Koca, İbrahim ve Fatma Sözbilir ailesinin kızları Merve Sözbilir ile düzenlenen nikâh töreniyle dünya evine girdi.

Ankara Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) Gar Kule Restaurant’ta 9 Ekim 2014 Pazar günü düzenlenen nikâh törenine; Ulaştırma, Haberleşme ve Denizcilik Bakanı Sayın Lütfi Elvan, eski Milli Eğitim Bakanı İstanbul Milletvekili Ömer Dinçer, Karaman Milletvekili Av. Mevlüt Akgün, Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, İl Valileri, STK temsilcileri, Karamanlı sanayici ve iş adamları ile Ankara ve Karaman protokolünden çok sayıda davetli nikâh töreninde hazır bulundu.

 

Vali Koca ve hanımefendi Koca’nın, nikâh töreninden önce konuklarını kapıda tek tek karşılamasının ardından, Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki tarafından Cüneyt Sina Koca ve Merve Sözbilir çiftinin nikâhları kıyıldı. Çiftin nikâh şahitliklerini ise Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, eski Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer ve il valilerinden oluşan protokol üyeleri yaptı.

 

Nikâh töreninin ardından Bakan Elvan, evlilik cüzdanını Merve Koca’ya verirken konuşmasında çifte ömür boyu mutluluklar diledi. Tören duaların edilmesinin ardından davetlilere verilen ikram ile devam etti.

 

Kaynak:Larende.com

21 Ekim 2014 : 09:55:05 Karaman Haberleri Bu haber 2305 kez okundu Yazdır
Yorumlar
Yorum Gönder
  Adı Soyadı*   E-Mail*
guvenlik Güvenlik Kodu*