22 Ekim 2017, Pazar
                                                         
Torku:İyi Bayramlar
Torku:İyi Bayramlar
TOPLU BAYRAMLAŞMA 1. GÜN YAPILACAK
TOPLU BAYRAMLAŞMA 1. GÜN YAPILACAK
BUGÜN ZAFER BAYRAMI
BUGÜN ZAFER BAYRAMI
İlçemize Kaymakam Ataması Yapıldı
İlçemize Kaymakam Ataması Yapıldı

Yazarlar Öne Çıkan Haberler
Öne Çıkan Haberler

Hayırsever Vatandaşımıza Vali Meral’den Teşekkür Ziyareti0

Vali Fahri Meral, Ermenek ilçesinde TOKİ evlerinin bulunduğu bölgede cami yaptıran hayırsever vatandaşımız Fatma Tokyürek’i evinde ziyaret etti.
İlçenin tanınmış simalarından birisi olan ve aynı zamanda bıraktığı eserlerle gönüllerde taht kuran merhum Ahmet Keleşoğlu’nun kız kardeşi olan hayırsever vatandaşımız Fatma Tokyürek’i ilçedeki evinde ziyaret ederek bir süre sohbet eden Vali Meral, bölgede önemli bir eksikliği giderecek olan caminin yapılmasına katkı sağlayan hayırsever Tokyürek’e teşekkür ederek, bu kutlu yolda hayırlı hizmetlerin devamını diledi.

 Vali Meral ziyarette, Tokyürek’in kardeşi olan hayırsever işadamı merhum Ahmet Keleşoğlu’nun verdiği eserlerle bölgeye çok önemli hizmetleri olduğunu belirterek bıraktığı eserlerle insanların gönlünde daima yaşayacak olan Ahmet Keleşoğlu’nu rahmetle yâd ediyorum dedi.

Kendisini evinde ziyaret eden Vali Meral’e teşekkür ederek ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu dile getiren hayırsever vatandaşımız Fatma Tokyürek, yapılan hayır ve hizmetlerin insanoğlunun geride bırakılabileceği en güzel miras olduğunu söyledi. İnsanların ihtiyaçlarını karşılayabilmenin, onlara faydalı olabilmenin, onlar için bir şeyler yapabilmenin kişinin dünyada yaşayabileceği en güzel duygu olduğunu sözlerine ekleyen Fatma Tokyürek, ziyaretin sonunda Ermenek ve Karaman’a kazandırdığı hizmetlerle Karaman halkının gönlünde ayrı bir yer edinen hayırsever işadamı merhum Ahmet Keleşoğlu’nun yaşamı ve bıraktığı eserler hakkında Vali Meral’e bilgiler verdi.
31 Ağustos 2017 : 11:45:47 Karaman Haberleri Bu haber 159 kez okundu Yazdır
Yorumlar
Yorum Gönder
  Adı Soyadı*   E-Mail*
guvenlik Güvenlik Kodu*