22 Ekim 2017, Pazar
                                                         
Torku:İyi Bayramlar
Torku:İyi Bayramlar
TOPLU BAYRAMLAŞMA 1. GÜN YAPILACAK
TOPLU BAYRAMLAŞMA 1. GÜN YAPILACAK
BUGÜN ZAFER BAYRAMI
BUGÜN ZAFER BAYRAMI
İlçemize Kaymakam Ataması Yapıldı
İlçemize Kaymakam Ataması Yapıldı

Yazarlar Öne Çıkan Haberler
Öne Çıkan Haberler

Tayini Çıkan Kaymakam ve Vali Yrd. İçin Veda Yemeği Düzenlendi0

İçişleri Bakanlığının 20 Ağustos 2017 tarihli 2017/345 sayılı atamalara ilişkin olarak farklı illere tayinleri çıkan Kaymakam ve Vali Yardımcıları için veda yemeği düzenlendi.
23.08.2017 Çarşamba günü Polisevinde düzenlenen veda yemeğine; Vali Fahri Meral ve eşi, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Vali Yardımcıları Kaya Çelik, Dr. Sezer Işıktaş, Hakan Ezgi, Ayrancı Kaymakamı ve Vali Yardımcısı Vekili Mustafa Türkcan, İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar, İl Jandarma Komutan Vekili Yarbay Mehmet Taşdemir, Ermenek Kaymakamı Mesut Tabakcıoğlu, Başyayla Kaymakamı Fatih Kaşıkçı, Sarıveliler Kaymakamı Hasan Sadebıyık, Kazımkarabekir Kaymakamı Ramazan Polat katıldı.

 

Veda yemeğinde bir konuşma yapan Vali Meral, görev yerleri değişen Kaymakam ve Vali Yardımcılarına görev yaptıkları süre içerisinde Karaman’a verdikleri hizmetlerden dolayı ayrı ayrı teşekkür etti. Yeni atandıkları bölgelerde de aynı başarılı çizgilerini devam ettireceklerine olan inancını belirten Vali Meral, bir süre sonra Karaman’dan ayrılarak yeni görev yerlerine gidecek olan Vali Yardımcıları Dr. Sezer Işıktaş, Kaya Çelik ve, Hakan Ezgi ve Ermenek Kaymakamı Mesut Tabakcıoğlu’na başarılar dileyerek görev yapacakları bölgelerde aileleriyle birlikte sağlıklı ve huzur dolu bir yaşam temenni etti.
31 Ağustos 2017 : 11:47:46 Ermenek Haberleri Bu haber 183 kez okundu Yazdır
Yorumlar
Yorum Gönder
  Adı Soyadı*   E-Mail*
guvenlik Güvenlik Kodu*