Dijital Baskı

Dizgi Medya Dijital Baskı

Dizgi Medya olarak Dijital Baskı sektöründe uygun fiyat politikasında ve yüksek kalite standartlarında hizmet vermekteyiz. Dijital baskı merkezlerinde veya bilgisayar ortamında hazırlanmış tasarımların ve fotoğrafların gelişmiş baskı teknolojileri ile kaliteli ve hızlı bir şekilde değişik malzemeler üzerine el değmeden baskısının yapılmasına denir. Tabela, Afiş, Bayraklar, Flamalar, Dubalar,Billboardlar, Kanvas Tablolar, Raket Chipler gibi bir çok kategoriyi barındırmaktadır. Dijital Baskı daha çok reklam sektöründe kullanılmaktadır.

Afiş / Poster

Afişler, firmanızı büyük kitlelere duyuran entkili iletişim ve reklam araçlarından birisidir. Hem iç mekan hemde dış mekanlarda, toplu taşıma araçlarında, sokaklarda ve bunun gibi bir çok yerde kullanılan afiş baskıları  çok geniş kitlelere seslenmenize olanak tanımaktadır. Ayhaner Medya güvencesi ve yüksek kalite standartlarıyla Afiş tasarımı ve baskısı yaptırabilirsiniz.

Bayrak Flamalar

Dayanıklı kumaşlardan ürettiğimiz bayrak ve flamalar firmaların en çok tercih ettiği ürünlerdir. Festivaller, Fuarlar, Bayi toplantıları, Firma içinde, seminerlerde, tanıtımlarda, şenliklerde, dış ve iç mekanlarda, otellerde, salon organizasyonlarında tercih edilen bayrak ve flamalar fazla yer kaplamadan dikkat çekici özelliğe sahiptir. Ayhaner Medya güvencesi ve yüksek kalite standartları altında Bayrak / Flama tasarım ve baskılarınızı yaptırabilirsiniz.

Billboard

Açık hava reklamcılık alanına giren Billboard baskılar  markanızı ve mesajınızı birden fazla kişiye aynı anda ulaştırma gücüne sahiptir. Çoğu markanın tercih ettiği billboard tasarımına ve baskısına Dizgi Medya güvencesi ve yüksek kalite standartlarında sahip olabilirsiniz.

Baskes

Baskesin kullanım alanları genelde etiket, sticker üretim yerleridir. Çok iş, az maliyet teknolojisi sayesinde kurumlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Ayhaner Medya güvencesi ve yüksek kalite standartlarında Baskes işlerinizi yaptırabilirsiniz. Türkiye'nin her bölgesine teslimat sağlamaktayız.

Duba Çeşitleri

Firmalar tarafından daha çok dış mekanda kullanılan duba çeşitleri, sade ve açıklayıcı şekilde olmalıdır. Birden fazla duba çeşitlerinde baskı yaptırmak istiyorsanız Dizgi Medya müşteri hizmetlerini aramanız ve sipariş vermeniz yeterli. Türkiye'nin her bölgesine teslimat yapmaktayız.

Folyo Vinil

Folyo Vinil dijital baskı işlerinde kullanılmaktadır. PVC türünde arkası sticker yapışkanlı bir baskı türüdür. Folyo viniller başka bir malzemeye ihtiyaç duymadan yapışması nedeniyle en çok tercih edilen ürünlerden birisidir. Genelde iç mekanlarda kullanılmaktadır. Dizgi Medya güvencesi ve yüksek kalite standartlarında Folyo vinil işlerinizi yaptırabilirsiniz. Türkiye'nin her bölgesine teslimat sağlamaktayız.

Kanvas Tablo

Çoğu firmalar, şirketlerde kullanılan Kanvas tablolar, genelde dekorasyon amacı ile kullanılmaktadır. Hoş bir görüntü sağlamak için tercih edilen kanvas tabloları evlerde de sık sık görmek mümkün. Duvarlarınızı süslemenin veya anılarınızı tabloya dökmenin en güzel yoludur kanvas tablolar. Dizgi Medya güvencesi ve yüksek kalite standartlarında kanvas tablo tasarım ve baskı işlerinizi yaptırabilirsiniz. Türkiye'nin her yerine yaptığımız teslimat seçeneği ile siparişiniz evinize gelsin.

Pano ve Tabelalar

Pano ve tabelalar yıllardır kullanımını sürdüren ve tüm firmaların kullanmış olduğu ürünlerdir. Düz, basit bir tabela kullanmak yerine kaliteli malzemeden üretilmiş dikkat çekici tasarımı olan bir tabela kullanmanız şirket imajınızı güçlendirecek  ve dikkat çekici olacaktır. Dizgi Medya güvencesi ve yüksek kalite standartlarında pano / tabela baskı ve tasarımlarınızı yaptırabilirsiniz. Türkiye'nin her bölgesine teslimat sağladığımız için ürünününz evinize gelsin.

Yönlendirme Tabelaları

Havalimanları, metrolar, otobüs terminalleri kısacası insan sirkülasyonu olan her yerde bildirim işaretlerine, yönlendirme tabelalarına ihtiyaç doğuyor. Bu ihtiyaç doğrultusunda Dizgi Medya güvencesi ve kalitesi altında yönlendirme tabela işlerinizi yaptırıp evinize kargolatabilirsiniz.