22 Ekim 2017, Pazar
                                                         
Torku:İyi Bayramlar
Torku:İyi Bayramlar
TOPLU BAYRAMLAŞMA 1. GÜN YAPILACAK
TOPLU BAYRAMLAŞMA 1. GÜN YAPILACAK
BUGÜN ZAFER BAYRAMI
BUGÜN ZAFER BAYRAMI
İlçemize Kaymakam Ataması Yapıldı
İlçemize Kaymakam Ataması Yapıldı

Yazarlar Öne Çıkan Haberler
Öne Çıkan Haberler

Uz.Dr.Mehmet PORTAKALTÜM YAZILARI

bilgi@drmehmetportakal.com

Hakkımda

Ermenek’te doğdum. 1992 yılında Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldum. İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında uzmanlık eğitimimi ve Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Biyokimya doktoramı tamamladım.

Romatizmal Hastalıklar, Osteoporoz (Kemik Erimesi), Fibromiyalji (Kas Romatizması), Antioksidanlar gibi konular üzerine çalışmalarım, yerli ve yabancı basında yayımlanmış makalelerim bulunmaktadır.

Kon TV’de haftalık yayınlanan bir sağlık programım devam etmekte; çeşitli dergi, gazete ve internet haber sitelerinde köşe yazılarım yer almaktadır. Hekim olarak; ruh ve beden sağlığının birlikte ele alınması gerektiği düşüncesindeyim. “Dünyayı nasıl görmek istiyorsak, dünyamız da öyle olacaktır.” felsefesiyle hastalarımıza, dolayısıyla topluma ve insanlığa faydalı olabilmek amacındayız.
 

Doğru teşhis ve zamanında müdahale ile hastalarımızı sağlığına kavuşturmak ve onların yaşam kalitelerini arttırmak için, Medicana Konya Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi’nde hizmete devam etmekteyiz.


 

UZ. DR. MEHMET PORTAKAL
FİZİK TEDAVİ & REHABİLİTASYON UZMANI

2014-10-01 Uz.Dr.Mehmet PORTAKAL Bu yazı 2837 kez okundu Yorum Ekle Yazdır

Diğer Yazıları

YorumlarYorum Ekle